Web Tasarım 2k Dijital tarafından yapılmıştır.
                    
Hakkımızda

Biz kimiz ?

Hakkımızda

Geçmişten Bu Güne…

Neye Borçluyuz ?

Firmamız 1998 yılında güngören merkez mahallesi kemaliye sokakta 2002 yılına kadar 300 m2 işyerimizde sürdürmekteydik. 2002 yılında bu iş için çok uygun olan Esenler kazım karabekir 1051 sokakta N0 12 de bulunan fabrika binasına yerleştik. Bu sektörün otomasyon ve bilgisayar sistemleri ile teknolojik olarak gelişmesine ayak uydurarak son teknoloji full otomatik Halı Yıkama makina parkurunu oluşturduk.

Mevcutta 18.000 Mutlu müşterimizle birlikte çalışmanın mutluluğu içerisinde siz yeni müşterilerimizide aramızda görmek istiyoruz.

Çalıştırdığımız personelden özel halı şampuanlarına ve  makine parkurumuza kadar daima en çok kar etmeyi değil en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edindik.

Vizyon

Firmamızın gelecekteki hedefleri sanayileşmenin il dışına çıkması suretiyle çatalcada 1.500 m2 kapalı alanda ilerleyen zamanlarda müşterilerimize hizmetimizi genişleterek sürdürmektir. Bölgelerde bulunan ofislerimizle halılarınız fabrikamızda toplanarak yıkandıktan sonra yine bölge ofislerimizden teslim edilecektir.

Misyon

Hijyenik ve anti kanserojen detaylı temizlik yaparak planlı bir şekilde zamanında teslimat yapıyoruz. Aynı özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.

15

Yıllık Tecrübe

7890

+ Mutlu Müşteri Edindik

135000

+ M2 Halı Yıkadık

Firma Sahibi

Hakan Aslan

Her zaman son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz.

Tıkla Ara