Web Tasarım 2k Dijital tarafından yapılmıştır.
                    
Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama işlemi çoğu ev hanımı için oldukça zahmet gerektiren bir iştir. Piyasada leke ve toz tutmaz özel kumaş gibi sahte pazarlama stratejileri birçok müşterimizin buna inanmasına ve sonrasında madur olmasına sebep olmaktadır. Çınar Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin bu tip maduriyetleri bizi ziyadesi ile üzmüş ve hizmetlerimiz arasına stor perde yıkama hizmetini de uzun zaman önce eklemeye karar vermiş bulunuyoruz. Her hizmetimizde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimizde de kaliteden ödün vermeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Perde bir evin vazgeçilmez süsü ve paha biçilmez aksesuarıdır. Onların her zaman temiz ve parlak görünmesi oldukça önemlidir. Gün boyu da bulunduğu ortama göre kirlenip, hatta o ortamdaki hareketliliğe ve ortamda bulunan devamlı olarak havada gezen toz, duman, yemek kokusu her ne varsa olduğu gibi perde kumaşınıza hapsolmaktadır. Bir zaman sonra dış ortamdan eve girdiğinizde evinizdeki havanın değiştiğini burnunuza hoş gelmeyen bir koku olduğunu fark edeceksiniz. Belki günlerce bu koku da ne diye kokunun nerden geldiğinin kaynağını arayacaksınız. Etrafa bakınıp açık bıraktığınız pencere ya da balkon kapısı yüzünden dışardan evin içine dolan bir yemek kokusu olduğunu düşüneceksiniz bir süre. Ama aradan geçen zaman ve bir başka gün yine dışardan eve girdiğinizde benzer hava ve kokuya maruz kalınca sinirleriniz bozulacak eminiz. Çünkü herkes temiz ve ferah kokan bir ev ortamına girmek ister. Boş verin hiç aramanıza gerek yok biz size bu kötü hava ve kokunun neden kaynaklandığını ve çözümünün ne olduğunu söyleyelim.

Daha önce bahsettiğimiz gibi gün boyu evde pişen yemeğin kokusu, evde içilen sigaranın kokusu, kışın yanan petek veya sobaların isi hava da uçuşan toz, kir olduğu gibi perdelerinizin kumaşına hapsolmaktadır. İşte bu hapsolan kir ve kokular zamanla evinizin havasını değiştirip tahammül edilemez bir kokunun evinizin ortamına yerleşmesini sağlamaktadır. Hem bu kötü hava ve kokuya maruz kalan tek kişi de siz olmayacaksınız. Dışarıdan eve gelen her birey bu kötü havayı ve kokuyu soluyacak hatta belki de bu durumu sözlü olarak dile getirecektir.

Ani gelen bir misafir ya da kapı komşunuz her an size konuk olmaya gelebilir. Kim böyle bir durumla karşı karşıya kalmak ister ki. Her iki taraf için de oldukça kötü ve belki de telafisi olmaz bir öngörü olur. Tüm bu olumsuzluklarla karşılaşmamak için perdelerinizi gereken sıklıkta yıkamanızı tavsiye ederiz. Evinizde tül perde yerine stor perde mi var sökmesi yıkaması sonra geri takması çok mu zor. Bırakın tüm bunları sizin için biz düşünelim. Stor perdeniz hangi tür stor perde olursa olsun hiç fark etmez. İster düz stor perde ister desenli stor perde yada beyaz iş stor perde olsun hepsi için nasıl temizleneceği konusunda gereken tecrübe ve bilgiye sahibiz.

Biz Çınar Halı yıkama fabrikası olarak stor perdelerinizin rahat ve kolay temizliği için her zaman hizmetinize hazırız. Günümüzde birçok kişi tül perde yerine stor perde tercih etmektedir. Merak edenler için bahsetmek isteriz ki ilk perde kullanımının Roma İmparatorluğundan geldiği tahmin ediliyor.  Ancak stor perde ne zaman ortaya çıktı onunla ilgili çok fazla bir bilgi yok sadece 16. Ve 17. Yüzyılda kullanıldığına dair bazı söylentiler var. Olynthus, Pompeii ve Herculaneum da yapılan kazı çalışmalarında bazı önemli bilgilere ulaşılmış klasik antik devirde odaları diğer odalardan ayırmak için bölme misali kullanıldığı bilgilerine ulaşılmıştır. Stor perde özel bir kumaşın mekanizmalı bir boruya takılarak tıpkı bir makara gibi sarılarak yukarı aşağı yönde çalışan bir perde türüdür. Kullanışlı ve şık gözüken bir perde türü olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca ofislerde, hatta ana okullarında bile en başta tercih edilen perde türü de stor perdedir. Renk ve desen konusunda da geniş bir model yelpazesi olması stor perdeyi daha da vazgeçilmez kılmaktadır.

Evlerimizin özellikle mutfak bölümüne stor perde tercih edildiğinden tüm gün yemek buharına, yemek kokusuna, yağa ve hatta toza maruz kalarak kirlenmektedir. Ofislerde ve çok fazla sigara içilen evlerdeki stor perdeler de is ve sigara dumanıyla kısa zamanda kirlenmektedir. Zamanla tüm bunlar stor perdelerinizde kötü bir koku ve kötü bir görüntü olmasına sebep olmaktadır. Ayrıca sadece görüntü değil stor perdenizi her açıp kapamanızda veya stor perdenizi devamlı siz açıp kapamasanız bile ufak bir rüzgarla hareket edebileceğinden perdeden yayılan gözle göremeyeceğiniz toz ve kir sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Özellikle de alerjik bünyeli bir yapınız varsa etkilenmemeniz mümkün değil.

Stor perde yıkama işlemi tül perde yıkamaya benzemez. Size tavsiyemizde stor perdenizin daha uzun ömürlü olması için en az yılda bir kez yıkatmanızdır. Tül perdelerinizi evde çamaşır makinesine atarak kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Hatta yeni nesil çamaşır makinelerinde perde yıkamaya özel program seçeneği bile var artık. Ama stor perde yıkama yapmak için çamaşır makinesi kullanamazsınız. Bu nedenle bu konuda mutlaka profesyonel ellerden destek almalısınız.

            Stor perde yıkama işlemine gelince sizler evlerimizde neden yıkamayalım diye düşünebilirsiniz ancak stor perde yıkama işlemi oldukça meşakkatli çok zahmetli bir iştir. Bir kere stor perdenizi doğru şekilde sökmeniz gerekir. Bu aparatların sökme esnasında hiçbir zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde stor perdeniz tekrar kullanılamaz duruma gelecektir.  

Tüm bunları dikkate almayıp eş dost tavsiyesi ile evde stor perde yıkama denemesi yapan hanımlar yok değil. Aldıkları yanlış önerilerle balkonu olanlar balkonlarında olmayanlar da banyolarında stor perde yıkama yapmaktadır.  Bunun sonucu olarak da ellerinde geriye kalan mekanizması bozulmuş stor perdeler, yıkama izleri oluşmuş stor perdeler ve ipleri yanlarından tiftik tiftik çıkmış stor perdeler olur. 

            Çınar halı yıkama fabrikası halı yıkama, koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra daha birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin içinde tabi ki stor perde yıkama hizmeti de vardır. Siz değerli müşterilerimiz stor perde yıkama hizmeti almak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimizde de çok fazla tecrübe ve bilgiye sahibiz.

Bizi arayıp stor perde yıkama hizmeti almak istediğinizi söylediğiniz takdir de uygun gün ve saat belirleyip stor perde veya perdelerinizi evinizden ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bizi aramak. Evinize gelen ücretsiz servis elemanlarımız stor perde yıkama hizmeti almak için hazırladığınız storları teslim almanın karşılığı olarak size bir stor perde yıkama makbuzu verirler. Stor perde yıkama hizmeti için perde aparatlarını çıkarmakla uğraşmanıza da gerek yok. Tüm bu işlemleri de stor perde yıkama ekibimiz bizzat kendileri yapacaktır.

            Daha önce stor perde yıkama nın çok zahmetli ve zor olduğundan bahsetmiştik. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken stor perde yıkama işini bu konuda uzman tecrübe sahibi firmalara yaptırmaktır. Eğer stor perdenizi ilk aldığınızda da siz monte etmediyseniz size tavsiyemiz stor perde yıkama işlemi gerektiğinde perdeyi çıkarma işlemini bu konuda tecrübeli bir ele bırakmanızdır.         

Stor perdenizi doğru sökmek kadar doğru stor perde yıkama da önemlidir. Doğru şekilde sökülse bile tecrübesiz ellerde yanlış deterjan ve uygulamalarla stor perde yıkama yapmak perdelerinize zarar verecektir. Belki de size uygun maliyetlerle stor perde yıkama hizmeti sunduğu için tercih ettiğiniz firmalar daha önce hiç stor perde yıkama hizmeti vermemiş stor perde yıkama da hiçbir bilgi ve tecrübeye sahip olmayan firmalar olabilir. Daha az ödeme yaparak stor perde yıkama hizmeti buldum derken stor perde yıkama işleminden geçip teslim aldığınız perdenizi görünce yeni bir stor perde alma ihtiyacı duymanız çok olası. Bu da size kar ettim derken zarara uğratan bir sonuç doğurur.

            Bizim işimiz hizmet uzun yıllardır bunu en doğru ellerle ve en doğru teknolojiyle yapmaya gayret ve özen gösteriyoruz. Size sunduğumuz her hizmetin sonuna kadar arkasındayız ve iddia ediyoruz bizden aldığınız her hizmet sonrası artık başka bir adres başka bir firma aramayacağınızı garanti ediyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve daha fazlası için her neye ihtiyacınız varsa en kaliteli ve özverili hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Çınar halı yıkama fabrikası olarak kendi bölgelerine hizmet vermek için dışarıda olan ücretsiz araçlarımız ve servis elemanlarımız da her zaman size hizmet vermek için hazır konumda olacaktır. Koltuk yıkama hizmetimiz için de yerinde koltuk yıkama servisimiz sizden gelecek olan çağrıyı bekliyor olacaktır.

Tıkla Ara